Październik miesiącem obfitości

„Październik miesiącem oszczędności” – głosiło hasło z czasów mojego dzieciństwa. Czasy się zmieniły i hasła też. Październik niespodziewanie zmienił się dla Zacofanego.w.lekturze w miesiąc obfitości i dobrych wieści. Teraz zamierzam się chwalić i prosić o głosy poparcia.
***
Przed chwilą Anek7 (ogromne podziękowania raz jeszcze!) poinformowała mnie, że blog ZWL znalazł się wśród nominowanych do Papierowego Ekranu, konkursu na najlepszy internetowy serwis o książce. Nagrodę przyznaje kapituła, ale przeprowadzane jest też głosowanie internautów na ulubioną stronę. Głosy można oddawać tutaj.  Już samo znalezienie się wśród nominowanych jest sukcesem, bo spójrzcie na tegorocznych wybrańców:)
***
W dalszym ciągu trwa też głosowanie na Najlepszy Blog Książkowy Roku. Konkursowi towarzyszy też głosowanie internautów: każdy, kto wyśle maila pod adres  konkursy@duzeka.pl, w temacie wpisując nazwę bloga, w treści zaś swoje imię i nazwisko, ma szansę na nagrody książkowe. 
***
W konkursie na Literacki Blog Roku swojego faworyta wybiera jury, ale do końca października ulubiony blog mogą wskazywać też czytelnicy. Głos na ZWL można oddać tutaj


Wszystkim, którzy zechcieli oddać na mnie swój głos, bardzo serdecznie dziękuję. Z podbudowaną motywacją pędzę czytać – a wrażeniami podzielę się już wkrótce.
(Odwiedzono 145 razy, 1 razy dziś)

22 komentarze do “Październik miesiącem obfitości”

 1. No, stary!
  Szacun i ukłon.

  A tak w ogóle, to wiesz – walizka i tak pojedzie via Bydgoszcz, więc zanim trafi do Ciebie, to pewnie zostanie przetrzebiona przez łapczywą kalio z Dobrego Miasta;)

  Głos oddany, papierowy będzie Twój:)
  To teraz trzeba będzie do Ciebie mówić z dużej litery!

  Odpowiedz
 2. @Bazyl: dzięki:) Ciekawe, co się odpowiada myśliwemu na „Darz bór”, bo księdzu pewnie trzeba powiedzieć „na wieki wieków”:))

  @Joanna: zostawcie mi chociaż walizkę dla żony:PP Może skuszę odbiorczynię Twojej walizki do przejazdu przez stolicę i wtedy to ja przetrzebię:P Dzięki za głos:D

  Odpowiedz
 3. OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rzeczywiście, grono nominowanych nader zacne! Głosy oddane, kciuki od samego początku trzymane. :) To wspaniały sukces, mam nadzieję, że Twój blog zostanie doceniony tak bardzo, jak na to zasługuje. Świetne wiadomości!!!

  Odpowiedz
 4. Łoj tam! Należało Ci się jak … Zresztą sam sobie wybierz z ludowych mądrości :) Jeden z nielicznych, książkowych blogów roku 2011, który da się czytać. Ok, dość wazelinki.
  PS. Za rok trzeba Płaszcza pozgłaszać :D

  Odpowiedz
 5. Ekstra!!! :) Głos naturalnie oddany, trzeba robić akcję promocyjną, żeby przebić portale (swoją drogą zestawianie portali z setkami tysięcy użytkowników i blogów jest jakby nie teges ;p), więc jak tylko będę miała „wolne miejsce”, to wrzucę informację i u siebie na blogu.

  Czy Ty nawet potrafisz sobie wyobrazić jaką dziką satysfakcję mam teraz?? :> Gdybyś nie uległ namowom, to nie byłoby takiej świetnej kariery, że w mniej niż rok trafiasz na 3 konkursy na najlepszy blog :P Asasasasa :D

  Odpowiedz
 6. muszę przyznać, że oglądając listę nominowanych, gdy pojawiło się Twoje „dziecko”, nie miałam już wątpliwości :). Cieszę się, że mój skromny głosik przyczynił się w jakiejś mierze do radości :)).
  Oby sukces (woda sodowa?) nie wpłynął na jakość pisania! hehehe
  pozdrawiam z życzeniami dalszych sukcesów, kinga

  Odpowiedz

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.