Książek (i czasu! czasu!)

Link do tradycyjnej pieśni świątecznej :)
Świat najwyraźniej schodzi na psy, ponieważ podczas przedświątecznych zakupów w żadnej placówce handlowej nie grali “Last Christmas” Wham. Doprawdy święta bez tej piosenki są nieważne i odczuwam poważny niedosyt.
A tak poza tym, to oczywiście życzę wszystkim
spokoju,
ciepła,
miłości,
dużo książek,
przede wszystkim zaś CZASU, żeby je wszystkie przeczytać!
Zacofany.w. lekturze
(Visited 80 times, 1 visits today)

33 komentarze do wpisu „Książek (i czasu! czasu!)”

 1. Ja miałam przyjemność usłyszeć “Last Christmas” kilka razy w różnych placówkach handlowych. :) W wersji filmowej niezmiennie fascynuje mnie fryzura George’a Michaela. :)
  Radosnych i spokojnych Świąt!

  Odpowiedz
 2. Ja Last Chrismas słyszałam tylko raz :( Słyszałam wiele różnego badziewia (niestety),chyba faktycznie Wham jest passe :(

  Ja Wam życzę wszystkiego dobrego, spokoju dużo :>

  Odpowiedz
 3. Również życzę wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości, wielu książek pod choinką. Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także udanego Sylwestra i szczęśliwego, eksplodującego w książki Nowego Roku. :))

  Odpowiedz
 4. Nawzajem, chociaż nie wiem czy życzenia “dużo książek” są pożądane. I tak nie wyrabiam normy ;)Jak się więc te życzenia “czasowe” spełnią, to będziesz miał moją dozgonną wdzieczność ;p

  Odpowiedz
 5. Oj tak! Życzenia trafione w dziesiątkę! Z tym czasem jest zawsze największy problem… U Ciebie rozumiem też różnie z tym bywa, skoro tak zwracasz na to uwagę :) Więc wzajemnie! Wesołych Świąt :)

  A mnie się “Last Christmas” w tym roku w placówce handlowej usłyszeć udało, a dziś nawet i teledysk w tv z zapartym tchem obejrzałam, choć już nie w placówce, a w domu swoim własnym :) Może jednak nie jest takie całkiem passe? Taki świąteczny hit, widzi mi się, szybko w zapomnienie nie odejdzie ;P

  Odpowiedz
 6. Pragnę Ci życzyć cudownych chwil w gronie rodzinnym, smakowitości na świątecznym stole, pięknych książek pod pachnącą choinką i oczywiście chwili wytchnienia na lekturę!

  Wesołych Świąt!

  Odpowiedz
 7. Skoro dostałeś książki bez czasu, to ja życzę czasu i jeszcze raz czasu. U mnie połowicznie, trochę tego, trochę tego i jeszcze coś innego. Mam nadzieję, że może dziś znajdziesz pod choinką trochę czasu na czytanie.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: