Książek (i czasu! czasu!)

Link do tradycyjnej pieśni świątecznej :)
Świat najwyraźniej schodzi na psy, ponieważ podczas przedświątecznych zakupów w żadnej placówce handlowej nie grali „Last Christmas” Wham. Doprawdy święta bez tej piosenki są nieważne i odczuwam poważny niedosyt.
A tak poza tym, to oczywiście życzę wszystkim
spokoju,
ciepła,
miłości,
dużo książek,
przede wszystkim zaś CZASU, żeby je wszystkie przeczytać!
Zacofany.w. lekturze
(Odwiedzono 148 razy, 1 razy dziś)

33 komentarze do “Książek (i czasu! czasu!)”

 1. Ja miałam przyjemność usłyszeć „Last Christmas” kilka razy w różnych placówkach handlowych. :) W wersji filmowej niezmiennie fascynuje mnie fryzura George’a Michaela. :)
  Radosnych i spokojnych Świąt!

  Odpowiedz
 2. Ja Last Chrismas słyszałam tylko raz :( Słyszałam wiele różnego badziewia (niestety),chyba faktycznie Wham jest passe :(

  Ja Wam życzę wszystkiego dobrego, spokoju dużo :>

  Odpowiedz
 3. Również życzę wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości, wielu książek pod choinką. Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także udanego Sylwestra i szczęśliwego, eksplodującego w książki Nowego Roku. :))

  Odpowiedz
 4. Nawzajem, chociaż nie wiem czy życzenia „dużo książek” są pożądane. I tak nie wyrabiam normy ;)Jak się więc te życzenia „czasowe” spełnią, to będziesz miał moją dozgonną wdzieczność ;p

  Odpowiedz
 5. Oj tak! Życzenia trafione w dziesiątkę! Z tym czasem jest zawsze największy problem… U Ciebie rozumiem też różnie z tym bywa, skoro tak zwracasz na to uwagę :) Więc wzajemnie! Wesołych Świąt :)

  A mnie się „Last Christmas” w tym roku w placówce handlowej usłyszeć udało, a dziś nawet i teledysk w tv z zapartym tchem obejrzałam, choć już nie w placówce, a w domu swoim własnym :) Może jednak nie jest takie całkiem passe? Taki świąteczny hit, widzi mi się, szybko w zapomnienie nie odejdzie ;P

  Odpowiedz
 6. Pragnę Ci życzyć cudownych chwil w gronie rodzinnym, smakowitości na świątecznym stole, pięknych książek pod pachnącą choinką i oczywiście chwili wytchnienia na lekturę!

  Wesołych Świąt!

  Odpowiedz
 7. Skoro dostałeś książki bez czasu, to ja życzę czasu i jeszcze raz czasu. U mnie połowicznie, trochę tego, trochę tego i jeszcze coś innego. Mam nadzieję, że może dziś znajdziesz pod choinką trochę czasu na czytanie.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.