ZWL wśród finalistów eBuki 2012

Miała być recenzja ze „Stulecia chirurgów”, ale po powrocie do domu znalazłem informację, którą chcę się z Wami podzielić. Otóż jury konkursu eBuka 2012, w składzie: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Monika Badowska, Joanna Gołaszewska i Grzegorz Raczek, ogłosiło dziś listę finalistów.
Z ogromną radością zauważyłem na niej mój blog – w znakomitym towarzystwie, gdyż w finałowej dziesiątce znalazły się też:


Wszystkim finalistom serdecznie gratuluję. Ostateczna decyzja jury zostanie ogłoszona 8 września na Targach Książki w Katowicach.

Aż do 21 października trwa za to głosowanie Czytelników, którzy mogą uhonorować swój ulubiony blog spośród zgłoszonych do tegorocznej edycji. Wystarczy wysłać mail z tytułem bloga w tytule na adres konkursy@duzeka.pl. Zachęcam wszystkich do udziału w głosowaniu.
(Odwiedzono 181 razy, 5 razy dziś)

60 komentarzy do “ZWL wśród finalistów eBuki 2012”

 1. Serdecznie gratuluję! Ciesze się, że ten blog znalazł się w finale. Dostarcza tyle czytelniczych inspiracji zapewne nie tylko mnie:)
  Serdeczności!

  Odpowiedz
 2. Paaaaaanie! Ale jak już będziesz prowadził ten stragan z deskami, to nie zapomnisz o maluczkich :) Gratulacje.
  PS. Nie chcę nic pisać, ale ja bym to opił :)

  Odpowiedz
 3. Najpierw musiałam sprawdzić co w ogóle jest (upraszam się o wybaczenie za ignorancję, w blogosferze jestem ciągle nieopierzona jeszcze, ale nadrabiam) i wow super, gratuluję!! Życzę powodzenia!! :D i oczywiście wiem na kogo oddam swój głos ;P :)

  Odpowiedz
 4. Ja też nieopierzona i sprawdzałam najpierw cóż to jest. Po sprawdzeniu z czystym sumieniem gratuluję( teraz już wiem czego) zarówno Tobie jak i pozostałym. Trzymam kciuki za wygraną. Powodzenia! :-)

  Odpowiedz
 5. Gratulacje tym większe, że chyba w zeszłym roku nie tylko dostałeś nagrodę publiczności, ale też byłeś w finale, prawda? Znaczy blog trzyma poziom :) Ogromne brawa :)

  Odpowiedz
 6. Ojtam, nie aż taki, damy radęPPPPP
  P.S. Skoro już odebrałeś gratulacje, to może kopsniesz się na stosikowe wylosować mi książkę:)?

  Odpowiedz

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.